NK Osijek danas je potpisao ugovore s četvoricom mladih igrača. Miloš Jovičić, Krešimir Vrbanac, Matej Grahovac i Mateo Bačić su novi članovi kluba. Jovičić i Bačić su potpisali ugovore kao slobodni igrači, dok su Vrbanac i Grahovac produžili ugovore sa klubom. NK Osijek se nastoji jačati za novu sezonu u HNL-u, koja je već počela. Klub trenutno zauzima 10. mjesto u prvenstvenoj ljestvici s dva osvojena boda. Andrija Balajić, trener NK Osijeka, izjavio je da je zadovoljan s novim pojačanjima. Miloš Jovičić je lijevokrilni napadač i U-19 reprezentativac Hrvatske koji je produkt Osijekove omladinske škole. Prošlog ljeta je otišao u TSC iz Bačke Topole, gdje je u juniorskoj momčadi upisao 26 nastupa uz sedam pogodaka i dvije asistencije. Mateo Bačić je 194 centimetra visoki napadač, koji je prošao omladinske škole Zadra i Hajduka te je proteklih godinu dana igrao za Sampdoriju u talijanskoj Primaveri. Bačić je već upisao minute u SuperSport HNL-u, kada je zaigrao za Hajduk u 5:2 pobjedi nad Lokomotivom na kraju sezone 2023./24. NK Osijek će u nedjelju gostovati kod Lokomotive, gdje će pokušati ostvariti prvu pobjedu u sezoni.
Značajka
NK Osijek potpisao četiri nova igrača u jednom danu | Matej Grahovac
NK Osijek potpisao je ugovore s četvoricom mladih igrača, među kojima su Miloš Jovičić i Mateo Bačić. Klub se nastoji jačati za novu sezonu u HNL-u.
NK Osijek Hub