NK Osijek živi u neizvjesnosti, ali čini se kao da se nešto iza brda valja. Malo je vjerojatno kako će doći do potpune promjene vlasništva kluba, ali određeni oblik strateškog partnerstva mogao bi biti ostvariva opcija. Alexandra Vegh, predsjednica NK Osijeka, i njen brat Gabor, iz sjene, još uvijek rade u tišini. Planove koje imaju s klubom zasad čuvaju kao zmija noge, a za to vrijeme grad, kao i obično, bruji od svakakvih priča o klupskoj budućnosti. NK Osijek je uvijek napeta priča kada treba tračati, nešto manje je napeta kada treba doći na Opus Arenu, ali to je u gradu na Dravi tako. Nakon deset godina mađarske vladavine klupska opstojnost opet je na stolu. Neizvjesnost koja se nadvila nad Bijelo-plave i Opus Arenu pojačava tračeraj, sve više prerastajući u skepsu. And što se događa s Yükselom Yıldırımom, turskim poduzetnikom koji ima dobre odnose s Davorom Šukerom? But njegova uloga u NK Osijeku još nije jasna. So što će se dogoditi s klubom u budućnosti?
Klub
NK Osijek čeka strateško partnerstvo
NK Osijek živi u neizvjesnosti, ali čini se kao da se nešto iza brda valja. Što će se dogoditi s klubom?
NK Osijek Hub